Klacht: kortings bonnen familie pakket (oplichtingspraktijken) door neckermann.com

Ronnie de Baat op 09 april 2013 over neckermann.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 12 april 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant telefonisch niet kunnen bereiken. E-mail gestuurd met uitleg dat de retour in orde gebracht is. De rekening werd in orde gemaakt.

Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 9 april 2013

Een klant van neckermann.com heeft klachten over het ontvangen van kortingsbonnen en een ongewenste levering van producten zonder toestemming. Ondanks het retourneren van de producten en het ontvangen van excuses, blijft de klant facturen ontvangen, wat leidt tot frustratie en het gevoel van oplichting door het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Heb een aantal maanden geleden kortings bonnen via de post binnen gekregen. Daarin zaten schoonheids kortings bonnen
en wat dergelijks. Ik had meteen gebeld (Zoiets bestel ik niet ik ben alleenstaand en een man wat moet ik daarmee.)
Er is zonder mijn toestemming een product geleverd met betaling. Oplossing was direct terug sturen met excuses van neckermann.com dat heb ik direct gedaan. Even later krijg ik nog een factuur.. Weer gebeld naar de klachten service..
Het was niet nodig mij zorgen te maken het product was ontvangen en het moest alleen bewerkt worden.
Nu krijg ik een maand later weer een factuur en het bedrag word alleen maar meer!!
Ik voel me in een hoekje gedreven en ben gefustreerd over deze praktijken van een groot bedrijf als neckermann.
Ik begin dit als oplichting zien.

Gewenste Oplossing:

Dat dit zo snel mogelijk word opgelost met een evt vergoeding voor de tijd en excuses

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door neckermann.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat neckermann.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

neckermann.com

Heeft op 12 april 2013 om 14:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant telefonisch niet kunnen bereiken. E-mail gestuurd met uitleg dat de retour in orde gebracht is.
De rekening werd in orde gemaakt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM