Klacht: Oplichters

jolanda22021980 op 20 maart 2013 over Laboratoires Rochelle B.V. in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 20 maart 2013

Een consument heeft een proefpakket besteld voor 4,99 euro, maar ontdekte dat er zonder toestemming 59,95 euro van zijn rekening was afgeschreven. Na het terugvorderen van het bedrag en het retourneren van het pakket, ontving hij een brief van een incassobureau met een betalingsverzoek van 59,95 euro plus 40 euro aan incassokosten, wat hij als onterecht beschouwt. De consument heeft zowel het bedrijf als het incassobureau gemaild en wacht op een reactie.

Mijn Klacht:

OOk in ben er ingetrapt. Ik heb dus ook het proefpakketje besteld 4.99 zonder verder verkoopverplichting. een week later is er dus 59.95 van mijn rekening afgeschreven Zonder mijn toestemming! Deze heb ik gelijk teruggevorderd bij mijn bank en hun een mailtje gestuurd met een exusses en mocht ik het pakketje binnen krijgen het terug te sturen. Ik heb dat pakketje rond 1 maart ontvangen en moest het nog terug sturen. Nu krijg ik net gewoon een brief van een incassobureau dat ik de kosten 59.95 moet betalen en nog eens 40 euro incassokosten.Die mensen zijn niet wijs daar hoor!! Ik heb ze gelijk allbei een mail gestuurd en wacht nu op antwoord.In plaats dat ze eerst nog een herinnering sturen of zo in plaats van gelijk een bureau in te schakelen. Nou het pakketje is nu terug en de kosten kunnen ze vergeten want ook ik ga dat NIET betalen aan hun!

Gewenste Oplossing:

Pakketje terug en verder geen kosten betalen!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM