Klacht: vakantie macadonie

geertruda op 19 maart 2013 over Arkefly in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben op 27 juni 2013 telefonisch contact gehad met de klant. Met vriendelijke groet, Webcareteam ArkeFly

Bedrijf Arkefly
Categorie Vliegmaatschappij
Status Opgelost
Datum 19 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is van alles met mijn boeking misgegaan ben al vanaf jan bezig het goed te krijgen ze vragen overal geld voor krijg steeds een nieuwe factuur zie nu dat er een naam niet goed staat en bel daarover kost me weer 27 euro voor veranderen ga pas in augustus weg vind de service ver beneden peil boek er nooit meer er zij genoeg andere reisorganisaties die klantvrienderlijker zijn

Gewenste Oplossing:

antwoordt van Arke = >Nee regel is regel je moet gewoon betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arkefly

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - klantvriendelijk in deze tijd ver te zoeken? ik zou er klaar mee zijn, gewoon andere reis boeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arkefly nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arkefly in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arkefly een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Arkefly beoordeeld.

Arkefly

Heeft op 28 juni 2013 om 18:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben op 27 juni 2013 telefonisch contact gehad met de klant. Met vriendelijke groet, Webcareteam ArkeFly

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM