Klacht: Algehele wanprestatie Chevrolet

CaptivaWijnker op 18 maart 2013 over Chevrolet in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Chevrolet
Categorie Automerken
Status Open
Datum 18 maart 2013

Een eigenaar van een Chevrolet Captiva 2.0 Diesel Executive, aangeschaft in januari 2007, meldt ernstige problemen met de auto die begonnen na drie jaar. Na een technisch mankement tijdens een vakantie in België ontving hij geen ondersteuning van Chevrolet, en na dure reparaties functioneerde de auto nog steeds niet goed. Ondanks herhaalde verzoeken duurde het een jaar voordat er een oplossing voor andere problemen, zoals het roetfilter en de nokkenas, werd aangeboden, en dit tegen hoge kosten.

Mijn Klacht:

Wij rijden vanaf januari 2007 een nieuwe Captiva 2.0 Diesel Executive. De problemen begonnen bij 3 jaar en 1 maand! technisch mankement op weg naar vakantie Zwitserland en 0 medewerking van Chevrolet gestrand in Belgie op een vrijdag pas maandag verder met taxi en geen medewerking van wie dan ook. Iets met vliegwiel en na reparatie van ettelijke duienden euro’s auto nooit meer fatsoenlijk gereden…….
Nu het verhaal van roetfilter en nokkenas en wederom pas na let wel 1 jaar zeuren en vragen een reparatie mogelijk tegen behoorlijke prijzen….

Gewenste Oplossing:

Schadevergoeding voor al deze fabrieksreparaties!!!! Het gaat al bijna de 10.000 euro te boven.
Auto is altijd onderhouden bij Chevrolet, maar ze zijn nooit zelf met de oplossingen gekomen en ze laten ons wel alles betalen, zeer slechte service. Het is onze eerste en laatste Chevrolet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Chevrolet

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Chevrolet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM