Klacht: oplichters

krombout op 22 februari 2013 over Laboratoires Rochelle B.V. in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 22 februari 2013

Een consument heeft een gratis proefpakket besteld bij Laboratoires Rochelle B.V., maar ontdekte dat er zonder toestemming een bedrag van 59,95 euro van zijn rekening was afgeschreven. Pogingen om contact op te nemen met de klantenservice resulteerden in lange wachttijden, en de consument kon de website niet bereiken. Hij heeft besloten om zijn geld terug te laten boeken.

Mijn Klacht:

gratis proefpakket besteld
word er opeens 59.95 afgeschreven.
Hier heb ik nooit toestemming voor gegeven.
Bel ik op voor 35 cent per minuut sta ik 15 min in de wacht met i klant gesprek voor mij.
Heb toen opgehangen.
Zo stroomt het geld wel binnen
Via website niet te bereiken.
Ik laat mijn geld terug boeken.

Gewenste Oplossing:

als ik buitenom die 59.95 ook een schadevergoeding van 5.25
terug geboekt krijg.
En verder wil ik niets meer met jullie te maken hebben.
Wat een ergernis.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM