Klacht: Er klopt niets van!!!

saravanhees op 12 februari 2013 over Laboratoires Rochelle B.V. in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 12 februari 2013

Een klant van Laboratoires Rochelle B.V. heeft een gratis proefpakket besteld, maar werd ziek van de pillen en wilde de kuur niet afmaken. Vervolgens ontving zij een ongevraagde zending en ontdekte dat er 60 euro van haar rekening was afgeschreven. Ondanks pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, ontving zij geen reactie en kreeg zij uiteindelijk een incasso voor de niet betaalde rekening.

Mijn Klacht:

Gratis proefpakket besteld, hier waren ze erg snel mee!
Van de pillen werd ik ziek, en wilde de kuur niet afmaken!

Daarna kreeg je een volgende zending waar ik NIET om heb gevraagd! deze dus ook meteen terug gestuurd! Dag erna bleek er 60 euro van mijn rekening te zijn gehaald!
Ik wilde hier meer over weten, ze waren telefonisch niet bereikbaak (er was steeds 1 wachtende voor me?) en op mijn e-mails werd niet gereageerd?

Nu kreeg ik vandaag ineens een incasso, voor de niet betaalde rekening! Nou die ga ik dus echt niet betalen!!!

Gewenste Oplossing:

Stop hiermee, iets klopt hier niet, gezien alle klachten die ik al over jullie gelezen heb! En nog nergens is een oplossing!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM