Klacht: Corendon weigert op klacht te reageren

Rene Verweij op 16 december 2012 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer / mevrouw, Er is reeds een inhoudelijke reactie naar u verstuurd. Corendon Webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 16 december 2012

Een klant heeft een klacht ingediend bij Corendon over een reis naar Presa di FINICA, waarbij zijn vrouw ziek werd en opgenomen moest worden. Ondanks het indienen van de klacht op 21 november, kreeg hij geen reactie van Corendon, die stelde dat de klacht binnen vier weken had moeten worden ingediend. Na een tweede poging om de situatie toe te lichten, werd ook deze afgewezen.

Mijn Klacht:

Wij hebben een klacht ingediend over onze laatste reis in Presa di FINICA van 7 t/m 17 oktober 2012.. Mijn vrouw is daar ziek geworden en opgenomengeweest waardoor wij later de 2o oktober pas konden terug keren. Daardoor konden wij pas later reageren en welgeteld de 21 november hebben wij Corendon een mail gestuurd, echt zij voelen zich niet verplicht om hierop te reageren omdat dit binnen 4 weken dient te gebeuren.Een tweede poging met verwijzing naar de achtergronden wordt resoluut van de hand gewezen

Gewenste Oplossing:

behandeling van de klacht!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 19 december 2012 om 09:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer / mevrouw,

Er is reeds een inhoudelijke reactie naar u verstuurd.

Corendon Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Corendon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM