Klacht: onhygienische verwerking van broodjes/voedsel

overijssel op 16 oktober 2012 over La Place in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
La Place has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 oktober 2012
Reactie van het bedrijf:

Afgehandeld.

Bedrijf La Place
Status Opgelost
Datum 16 oktober 2012

Er zijn herhaaldelijk zorgen geuit over de hygiëne bij La Place, waarbij het personeel vlees en vis met blote handen op broodjes plaatst zonder hun handen te wassen. Daarnaast wordt vermeld dat handen soms worden afgeveegd aan vieze schorten, wat bijdraagt aan de onhygiënische verwerking van voedsel. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Het is ons meerdere malen opgevallen dat het personeel niet op de hoogte is van de hygiene omtrent voedselprodukten. Met blote handen wordt vlees en vis op de broodjes gedrukt. De handen worden niet gewassen en soms zelfs afgeveegd aan (vieze) schorten.

Gewenste Oplossing:

Voorlichting over het op de juiste wijze omgaan met voedsel en de risico's van besmetting. (kans op infectieziekte)
Vervolgens in de praktijk: Handen wassen, dragen van plastic handschoenen, etc.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door La Place in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat La Place een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

La Place

Heeft op 28 oktober 2012 om 11:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM