Klacht: fase 3 werkt niet

brunoke op 13 oktober 2012 over Albelli in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Albelli has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 oktober 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben inmiddels direct contact gehad via onze online chat. Naar aanleiding daarvan hebben wij u een mail gestuurd om samen met u te komen tot een passende oplossing.

Bedrijf Albelli
Categorie Fotoservice
Status Opgelost
Datum 13 oktober 2012

Een klant van Albelli ondervond problemen met fase drie van het uploadproces, waarbij herhaaldelijk een foutmelding verscheen dat de upload mislukt was. Ondanks het uitschakelen van antivirussoftware, proxyserver en firewall, bleef het probleem bestaan en ontving de klant geen reactie van Albelli. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Fase drie werkt niet.telkens wordt er gemeld dat het uplode mislukt is!! er komt ook op te staan albelli reageert niet.
hef het al meerdere malen herhaalt telkens de zelfde melding.
Heb ook al antivirus uitgeschakelt en Proxyserver en firewall.

Gewenste Oplossing:

dat het probleem opgelost word natuurlijk!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Albelli in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Albelli een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Albelli

Heeft op 16 oktober 2012 om 09:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben inmiddels direct contact gehad via onze online chat. Naar aanleiding daarvan hebben wij u een mail gestuurd om samen met u te komen tot een passende oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM