Klacht: aangetekend

Marg61 op 02 oktober 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 2 oktober 2012

Een klant heeft een aangetekend pakket via PostNL verzonden, maar het pakket arriveerde zonder inhoud. Daarnaast is de klant niet geïnformeerd over de voorwaarden van aangetekende post en heeft hij moeite om de geadresseerde te bereiken vanwege een verloren aangetekende brief. De afhandeling van de klacht door PostNL duurt al vier weken.

Mijn Klacht:

Ik heb een aangetekend pakket via PostNL gestuurd. Pakket kwam zonder inhoud aan. Ik ben niet voorgelicht over de voorwaarden van aangetekende post. Ik wilde te geadresseerde informeren over de vertraging met een aangetekende brief. Deze brief is kwijtgeraakt. Ik ben nu al 5 weken bezig om de geadresseerde te informeren. PostNL heeft 4 weken nodig om een klacht af te handelen

Gewenste Oplossing:

Voor het eerste pakket zal ik 500 euro krijgen. Dat is veel te weinig. Voor de brief wil ik ook 500 euro. Daarmee kom ik uit de kosten. Maar ik ben nu al wel 5 weken bezig. Daar mag ook wel wat tegenover staan. En daarmee bedoel ik geen excuusbrief

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij deze reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Wij reageren echter niet op klachten op deze website. U kunt hiervoor het best contact met ons opnemen via Twitter @postnlwebcare. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met onze klantenservice via www.postnl.nl/voorthuis/klantenservice/

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Haha leuk aanbod. Alleen reageert u niet op klachten die via de website worden geplaatst. Ik krijg dan na ruim een week een lullig standaard excuus briefje waar ik niet op kan reageren. Als ik u probeer te bellen dan wordt ik na 10 minuten uit het wachtveld gegooid. Ik heb het gisteren een aantal keer geprobeerd (en dat allemaal voor 45 cent/minuut!!!). Na diverse pogingen kreeg ik een aardige mevrouw die mijn klacht genoteerd heeft. Zij waarschuwde wel dat het minstens een week zou duren voordat ik een reactie krijg. Dan ben ik inmiddels als 6 weken bezig om een pakketje en een brief (beide aangetekend) naar een geadresseerde te krijgen. Hoe denkt u dat inmiddels mijn relatie is met de geadresseerde? Die gelooft dit verhaal toch ook niet. En ik kan alleen maar hopen dat PostNL het fatsoen heeft om contact met me op te nemen. En dan niet via dit forum.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM