Klacht: Bellen

Gerardoo op 14 september 2012 over Lecturama in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lecturama has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 september 2012
Bedrijf Lecturama
Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 14 september 2012

Een klant heeft meerdere keren ongewenst contact gehad met Lecturama, ondanks eerdere verzoeken om geen aanbiedingen meer te ontvangen. Bij een van de telefoongesprekken werd niet gevraagd om doorverbonden te worden met het Bel-me-niet Register, terwijl dit bij een tweede gesprek wel werd aangeboden, maar niet werd uitgevoerd. De klant had eerder negatieve ervaringen met het bedrijf en heeft sindsdien geen interesse meer in hun diensten.

Mijn Klacht:

Ik ben in een maand tijd 2x gebeld door dit bedrijf, de eerste keer werd niet gevraagd of ik doorverbonden wilde worden met Bel-me-niet Register, deze tweede keer op 13-9-2012 werd het wel gevraagd maar werd niet doorverbonden. Ik ben meer dan 10 jaar geleden klant geweest van dit bedrijf, alleen zij kwamen toen niet na wat ze beloofd hadden en heb toen aangegeven geen belangstelling meer te hebben.

Gewenste Oplossing:

Bel me niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lecturama in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lecturama een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM