Klacht: Adresfout

Michel69 op 29 augustus 2012 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Wij vinden het heel vervelend dat de aflevering van u zending niet naar wens verloopt. Echter kunnen wij u hierbij u niet helpen. Zoals u zelf aangeeft zou de zending door Selektvracht worden geleverd. Selektvracht heeft op deze...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 29 augustus 2012

Paranello heeft twee pakketjes vanuit Duitsland verzonden, maar beide keren ontstond er een adresfout volgens de track and trace-informatie. Ondanks dat het adres correct is en andere post wel aankomt, werden de pakketjes teruggestuurd naar de afzender. Na contact met zowel DHL als Selectvracht, bleek er geen oplossing te zijn, wat leidde tot frustratie over de klantenservice.

Mijn Klacht:

3 weken geleden heeft paranello 2 pakketjes verzonden vanuit duitsland. Volgens track and trace was er een adresfout ??? weet toch echt zeker dat ik er woon, post etc komt ook gewoon aan en via navigatie is het adres in een keer te vinden. Pakketje is teruggestuurd naar de afzender. Deze heeft beloofd het direct weer te versturen wat ze ook gedaan hebben. Wat schetst mijn verbazing, wederom komt er een adres fout. Ik DHL gebeld in mijn hakketakke duits, krijg ik zo’n chagarijn aan de telefoon die zegt dat het bij selectvracht is (stond inderdaad ook op track and trace) ik selectvracht gebeld, pakketje kennen ze niet moet dhl duitsland bellen. Ik weer gebeld, kreeg een nog grotere chagarijn aan de telefoon. Toen ik zei dat selectvracht het pakketje niet kende, zei hij dat is hun standaart antwoord, maar ze hebben hem wel.

Nu staat er dus nog steeds dat hij niet afgeleverd kan worden ivm fout adres. De afzender is inmiddels mijn mails zo zat dat ze er ook niet meer op reageren. En ik heb het gevoel dat ik vreselijk genaaid ben.

Gewenste Oplossing:

Ik ben voorlopig even gerustgesteld als mijn pakketje nu is afgeleverd zou worden. Maar vind de klantenservice en de snelheid van DHL wel dramatisch.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 29 augustus 2012 om 12:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Wij vinden het heel vervelend dat de aflevering van u zending niet naar wens verloopt. Echter kunnen wij u hierbij u niet helpen. Zoals u zelf aangeeft zou de zending door Selektvracht worden geleverd. Selektvracht heeft op deze site haar eigen profiel en een eigen klantenservice. Graag vragen wij daarom aan u om deze klacht bij Selektvracht te melden.

Alvast heel erg bedankt.

Met vriendelijke groeten,

DHL Express Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van DHL beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Het pakketje is voor de 4e keer verzonden en is nu al 2 weken van duitsland naar nederland en weer naar duitsland en nu weer terug in nederland gegaan. Aan de verzender is door DHL beloofd contact op te nemen om hun problemen met het adres (welke problemen, adres is gewoon juist en alles komt gewoon aan) op te lossen. We zijn na de belofte nu een week verder en heb nog steeds niets gehoord, en pakketje zou 3 september geleverd worden, daarna geen actie meer op track and trace. Ik begin hier nu echt heel erg van te balen, maar kan er verder niets aan doen DHL wil niet helpen en kunnen blijkbaar niet normaal een pakketje afleveren op een normaal bestaand adres.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM