Klacht: dental complete pro pakket toe sturen en geld af schrijven zonder toestemming

manuela 1 op 27 augustus 2012 over Dental Complete Pro Nederland in de categorie Tandartsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tandartsen
Status Open
Datum 27 augustus 2012

Een consument heeft zich aangemeld voor een gratis proefpakket van 3,99 euro, maar ontving onverwacht een pakket ter waarde van 59,95 euro met een automatische incasso. Na contact met de klantenservice, waar de consument onbeschoft werd behandeld, vraagt hij zich af wat hij kan doen tegen deze praktijken.

Mijn Klacht:

ook ik ben in de gratis internet actie getrapt van een proef pakketje van 3.99 euro vervolgens krijg ik 3 dagen later een pakket toe gestuurd waar ik niet om gevraagd heb a 59.95 euro met een automatice incasso vervolgens bel ik dit bedrijf op dat ik het pakketje niet wil en word onbeschoft behandeld aan de telefoon wat kan ik tegen deze criminelen doen???????????

Gewenste Oplossing:

me geld terug en het pakketje terug zenden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM