Klacht: Parkeersensoren nog steeds niet geleverd!!

FMK op 11 juli 2012 over Topinternetsales.nl in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Topinternetsales.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Is uw probleem inmiddels verholpen? zo niet, neem dan contact op met [email protected], dan kunnen wij dit voor u oplossen.

Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 11 juli 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 19-05-2012 een parkeersensor pakket via groupon gekocht. echter heb ik deze tot opheden niet mogen ontvangen!!

zodra ik het bedrijf telefonisch benader is er geen gehoor.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden zodra ik de parkeersensoren thuis heb ontvangen, echter na deze lange levertijd lijkt mij een vergoeding ook op zijn plaats!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Topinternetsales.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Topinternetsales.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Topinternetsales.nl

Heeft op 16 juli 2012 om 13:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Is uw probleem inmiddels verholpen? zo niet, neem dan contact op met [email protected], dan kunnen wij dit voor u oplossen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM