Klacht: Pakketbezorging Zalando

Fekkes op 20 juni 2012 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben de klacht geregistreerd. Helaas hebben wij een handtekening van ontvangst. We hebben de geadresseerde helaas om deze reden moeten verwijzen naar de verzender van het pakket. Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden. Selektvracht B.V. Webcare Team

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 20 juni 2012

Een klant heeft op 2 juni een pakket van Zalando verwacht, maar ontving dit niet en vond ook geen afleveringsbewijs. Na contact met Selektvracht kreeg de klant geen aanvullende informatie en is Zalando momenteel een onderzoek gestart. De klant heeft negatieve ervaringen met Selektvracht en overweegt om niet meer bij bedrijven te bestellen die deze bezorgdienst gebruiken.

Mijn Klacht:

Volgens selectvracht, was er op 2 juni een pakket bezorgd van Zalando. Ik heb echter niets ontvangen en ook geen briefje op de deurmat gevonden.
Toen ik met Selektvracht belde konden zij mij niets meer vertellen dan ik op de website kon vinden (waarom een klantenservice). Inmiddels is Zalando bezig met een onderzoek, hetgeen ook lang duurt.
Op internet heel veel negatieve reacties op Selektvracht gevonden, hetgeen mij heeft doen besluiten niet meer te bestellen bij bedrijven die gebruik maken van Selektvracht.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn pakket of mijn geld terug voor vrijdag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 20 juni 2012 om 15:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de klacht geregistreerd. Helaas hebben wij een handtekening van ontvangst. We hebben de geadresseerde helaas om deze reden moeten verwijzen naar de verzender van het pakket.
Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden.

Selektvracht B.V. Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van DHL beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM