Klacht: Geen levering ondanks toezeggingen!

N1euwlande op 17 juni 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 juni 2012
Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 17 juni 2012

Een klant heeft op 19 februari 2012 een boxspring besteld bij Scandic Bedden met een verwachte levertijd van 8 à 10 weken. Na herhaaldelijk contact over de levering, inclusief een verzoek om het bed voor een geplande vakantie te ontvangen, bleef het stil en werd de levering niet tijdig gerealiseerd. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 19 februari 2012 boxspring besteld in filiaal Villa Arena Amsterdam.
Levertijd van 8 à 10 weken werd aangegeven.

Na 9 weken contact opgenomen met het filiaal om te vragen hoe de stand van zaken was.
Antwoord: Uw bed komt volgende week binnen en u wordt aan het eind van de week gebeld over de levering.
Geen reactie.
Daarop zelf contact opgenomen, gevraagd of het binnen was, dit werd bevestigd en daarbij aangegeven dag wij wegens vakantie afwezig waren van 21 mei tot en met 11 juni en dus graag voor die tijd geleverd wilden hebben.
Opnieuw geen reactie met levertijd cq datum
Opnieuw gebeld op 12 mei met de mededeling over de vakantie en dat er nog een week resteerde om te leveren voor de vakantie. Die week was dus al ingepland en ik heb aangegeven dat er een mogelijkheid was te leveren op uiterlijk 19 mei. Zou teruggebeld worden, opnieuw geen reactie.
Op 19 mei gebeld met de mededeling dat ik de bestelling wilde annuleren.
Was volgens hen niet mogelijk omdat er, volgens de koopovereenkomst, een uitlooptijd zou bestaan van 3 tot 5 weken.
Aangegeven dat die uitlooptijd alleen geldig is wanneer het bed nog niet binnen was, doch zij hadden immers gemeld dat het bed gearriveerd was.
Ik heb daarop aangegeven dat er nog één mogelijkheid was om te leveren en wel op dinsdag 12 juni 2012. Zou daarover op 20 mei worden geïnformeerd. Opnieuw geen reactie.
Op 14 juni gebeld met de heer * met de mededeling dat ik de bestelling nu definitief wil annuleren en het antwoord was, ik begrijp het mevrouw, is in orde.
Gevraagd waar ik de annulering kon bevestigen: via het klachtenformulier van de website.
Gedaan en gevraagd per omgaande te bevestigen.
De bevestiging bestond uit: “Wij gaan dit op nemen met Dhr *”

Gewenste Oplossing:

Bevestiging annulering van bestelling

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM