Klacht: geen levering na 12 weken…. beloofd was 6 weken.

Pieter K op 25 mei 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Was bekend door groupon levertijd week 21 22

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 25 mei 2012

Een klant heeft op 12 maart een NASA topdekmatras besteld via Groupon, met een verwachte leveringstijd van zes weken. Na twaalf weken zonder levering en geen reactie van Scandic Bedden, heeft de klant contact opgenomen met Groupon, waar werd aangegeven dat er problemen waren met de levering. De klant heeft aangegeven het geld terug te willen, maar dit blijkt moeilijk te zijn.

Mijn Klacht:

Op 12 maart heb ik via Groupon een NASA topdekmatras besteld voor op de camping. levering ca 6 weken. Tijd genoeg , denk je dan”, maar vandaag op 25 mei ( 10 weken later) nog niets geleverd. Scandic gemailed maar zij reageren niet.
Wel heb ik van Groupon inmiddels 2 mailtjes dat er later geleverd zal worden met de laatste mail dat alle matrassen op uiterlijk 25 mei geleverd zullen zijn, maar vandaag is het 25 mei en er is nog niets geleverd. Dus met Groupon gebeld waar de matras blijft. “er zouden problemen met de levering zijn en nu probeert men het per post…” Ik heb aangegeven dat ik mijn geld terug wil maar dat ligt moeilijk, zegt men bij Groupon. Hier is sprake van een wanprestatie, zo is mijn reactie.
Aan het eind van de middag kan ik terugbellen maar gezien de reputatie die Scandic heeft opgebouwd, heb ik er geen vertrouwen in. Ik heb inmiddels mn rechtsbijstandverzekering ingeschakeld en dit is natuurlijk ook aanleiding genoeg om “Kassa” op “opgelicht” in te schakelen. Hoe heb ik zo stom kunenn zijn om bij Scandic spullen te kopen?? Ik had beter moeten weten gezien de klachten op deze site.
Ik laat het er niet bij zitten.

Gewenste Oplossing:

geld terug binnen een week

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Scandic Bedden beoordeeld.

Scandic Bedden

Heeft op 25 mei 2012 om 16:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Was bekend door groupon levertijd week 21 22

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM