Klacht: digitenne opzeggen

Joke58 op 29 april 2012 over KPN Digitale TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 29 april 2012

Er is onvrede over de opzegging van het Digitenne-abonnement bij KPN. Ondanks herhaalde verzoeken om opzegging en terugbetaling, werd er telkens een bedrag van €4 afgeschreven. Na meerdere telefoongesprekken en een afspraak voor het ophalen van de ontvanger, bleef de belofte van een gratis pluspakket onvervuld, wat leidde tot verdere frustratie.

Mijn Klacht:

Twee maanden geleden heb ik het opnemen pakket besteld en een nw. extra ontvanger gekregen, digitenne zou per direct op gezegd worden, echter werd er toch weer €4 euro van mijn rekening afgeschreven voor digitenne.
Dus weer gebeld en zou dus weer per direct opgezegd worden en bedrag gecrediteerd worden.
Toch werd er het bedrag nu weer afgeschreven en dus weer gebeld, nu werd er eindelijk een afspraak gemaakt wanneer de tv ontvanger opgehaald gaat worden, de vrouw aan de telefoon vroeg of ik 3 mnd gratis het plus pakket wilde hebben, nadat ik eerst nee zei en daar toch op terugkwam dat ik het wel wilde zou ze dat de volgende dag doorvoeren.
Volgende dag geen pluspakket, dus weer bellen.
Wordt er gezegd dat er nog een lopende order is ( van ophalen tv ontvanger ) en ik dus 2 weken moet wachten want dat kan nu niet verwerkt worden.
Dus door fout na fout van KPN medewerkers kan ik niet krijgen wat ik wil, terwijl ze het je zelf aanbieden.
KPN gaat wel heel erg vreemd met zijn klanten om.

Gewenste Oplossing:

Per direct het plus pakket zonder af te wachten tot de tv ontvanger is opgehaalden voor 3 maanden gratis wat ze aanbieden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM