Klacht: artikel niet ontvangen n krijg ook geen terugbetaling

lano op 01 maart 2012 over TEK TV SHop in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 1 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 5 januari 2012 bestelde mijn ma een aire bra via de telefoon aan TEK TV SHOP en het geld werd meteen van de rekening genomen.
Het pakket is noOit geleverd geweest door de post omdaT het adres zogezegd niet jiust was en is dus terug gegaan naar de afzender.
Na herhaaldelijk te bellen en onvriendelijk tr woord ijn gestaan door de medewekers ging het geld worden gestort op de rekening, na aftrek van de verzendingskosten.
Ook geprobeerd van mails te sturen mar het mail adres klopt niet. Nu op datum va 01 maart 2012 nog steeds geen terugbetaling ontvangen en na tlefonisch contact op 29 febuari zou het geld worden gestort in de loopvan de maand maart maar het kan ook eind maar zijn.
Ik vind dit ongelooflijk dat dit zomar kan en dat oude mensn worden belogen en bedrogen. Mensen met een klein pensioen e die dit artikel hadden besteld omdat ze een operatie aan de schouder moest ondergaan en die dachtdat het gemakkelijk zou zijn om e airbra aan te doen in plaats van een combinet.

Gewenste Oplossing:

Graag had ik dan ook voor mijn ma het volledige bedrag van 96,80 euro terug ontvangen op haar rekening en dit binnen de kortste termijn.Geld ahalen van de rekenin kan onmiddelijk maar het terug storten is een probleem.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM