Klacht: telefoonisch contact

frial op 21 februari 2012 over Passport Hotel Group in de categorie Hotel Card

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotel Card
Status Open
Datum 21 februari 2012

Een klant van Passport Hotel Group heeft telefonisch contact gehad over een abonnement en kreeg te horen dat hij na ontvangst van het pakket een week had om op te zeggen. Ondanks dat hij geen pakket heeft ontvangen, is er toch een bedrag van 153 euro van zijn rekening afgeschreven, waardoor hij niet in staat was om het abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

er is telefoonisch conact geweest over een abonement bij hotel group.
ik twijvelde dus gaf de medewerker aan dat na het ontvangen van de pakket ik nog een week heb om om te zeggen en is twee weken over het contact heen is.
ik heb geen pakket gekregen maar toch is nu een bedrag van 153,.. afgeschreven van me rekening en ik heb niet eens iets gekregen en niet eens kunnen opzeggen

Gewenste Oplossing:

abonnement opzeggen en mijn geld terug graag

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM