Klacht: GFT-bak niet schoongemaakt

klager37d7da3a op 21 augustus 2026 over Cleanprofs in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Cleanprofs
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 21 augustus 2026

Een klant uit zijn onvrede over Cleanprofs omdat de GFT-bak niet is schoongemaakt zoals afgesproken. Dit heeft geleid tot teleurstelling over de geboden service. Daarnaast ondervond de klant problemen bij het vinden van het klachtenformulier om contact op te nemen.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over Cleanprofs, omdat mijn GFT-bak niet is schoongemaakt zoals afgesproken. Dit is erg teleurstellend, omdat ik had gerekend op een goede service. Ik heb geprobeerd contact op te nemen, maar ben het klachtenformulier niet kunnen vinden.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat de GFT-bak op een andere dag wordt schoongemaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Cleanprofs

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cleanprofs

Alle klachten die gemeld zijn door klager37d7da3a
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM