Klacht: Klacht over gebrek aan reactie en opheffing van blokkade

klager061dd71e op 04 juli 2026 over flirtmee.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 4 juli 2026

Een gebruiker van Flirtmee.nl heeft 43 weken geen reactie ontvangen op zijn ingediende klacht, die door het bedrijf is geweigerd. Na bevestiging van zijn internetprovider Ziggo dat zijn IP-adres in orde is, verzoekt hij Flirtmee.nl om de blokkade op te heffen, zodat hij weer toegang kan krijgen tot de diensten.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht ingediend bij Flirtmee.nl, maar deze is door hen geweigerd. Inmiddels heb ik 43 weken geen enkele reactie ontvangen. Ik heb contact gehad met mijn internetprovider Ziggo, en zij bevestigen dat mijn IP-adres in orde is. Daarom verzoek ik Flirtmee.nl om de blokkade op te heffen, zodat ik weer gebruik kan maken van hun diensten.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om opheffing van de blokkade van mijn IP-adres en een reactie op mijn eerdere klacht.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over flirtmee.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over flirtmee.nl

Reactie van de melder van de klacht klager061dd71e

1 maand geleden - Omdat flirtmee zo slecht is dat ze mijn klacht op klacht.nl weigeren stelletje criminelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over flirtmee.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager061dd71e
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM