Klacht: Voordeur al 6 weken defect, geen serieuze opvolging

Van der Voort op 21 mei 2026 over Ymere in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ymere has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Ymere
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 21 mei 2026

Een bewoner van een flat ervaart al zes weken problemen met een defecte voordeur, wat vooral voor oudere bewoners een uitdaging vormt. Ondanks herhaaldelijk contact met Ymere wordt er geen serieuze opvolging gegeven aan de klacht, wat leidt tot frustratie en onacceptatie van de situatie.

Mijn Klacht:

Onze flat heeft al 6 weken een defecte voordeur, waardoor het vooral voor ouderen erg moeilijk is. Ondanks dat ik contact heb opgenomen met Ymere, wordt mijn probleem niet serieus opgepakt en blijft de situatie onveranderd. Dit is zeer frustrerend en onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Ymere dringend om de voordeur te repareren, zodat deze weer geopend kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ymere over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Van der Voort
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM