Mijn Klacht:
Wasmiddel besteld bij Bol.com (5 liter in navulverpakking), zou eerst op 3 januari bezorgd worden maar kreeg de melding dat ‘het later werd’ (toen had ik al een voorgevoel!) en dat bleek dus 5 januari te zijn! Vandaag 5 januari niemand gezien van PostNL dus weer op de Track Trace gekeken, zie ik ineens staan ‘ZENDING VERNIETIGD’! Verder krijg je dus geen tekst en uitleg wat er precies met je pakket gebeurd is, nee, je mag het lekker verder zelf uitzoeken! Bekijk het maar, KLANT!
Vervolgens met Bol.com gechat en die zeggen dat je eerst 4 dagen moet wachten voordat ze er iets mee kunnen! Schiet ook lekker op, maar niet heus! Inmiddels heb ik de verkoper ook gecontact via de mail, wellicht dat die uit kunnen vinden hoe of wat.
En dat noemen ze bij PostNL dan klantenservice! Word er zo langzamerhand behoorlijk MOE van!
Gewenste Oplossing:
Ik wil sowieso weten WAT er met mijn pakket gebeurd is dat het VERNIETIGD moest worden! En waarom ik als klant van PostNL geen verdere tekst en uitleg dan wel excuses krijg!

