Klacht: Stop met steekproef controles zelfscankassa

Boodschappenjongen op 01 december 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 december 2023

Een klant van Albert Heijn uit zijn frustratie over de frequentie van steekproefcontroles bij de zelfscankassa, waarbij hij in twee weken tijd zes keer is gecontroleerd. Hij vindt het onterecht dat goedwillende klanten de dupe worden van deze controles, die volgens hem zijn toegenomen van zes naar elf artikelen. De klant vraagt om meer beveiliging in plaats van deze irritante controles.

Mijn Klacht:

Geachte AH Directie,
En nu ben ik het helemaal zat. In twee weken tijd ben ik nu al zes (!) keer gecontroleerd bij de zelfscankassa van Albert Heijn. “Ja meneer, het is een willekeurige steekproef”. Dat kan niet waar zijn. En werden er eerst nog zes artikelen gecontroleerd, het zijn er nu al elf (!). Ik ben daar klaar mee. Ik kan elke keer mijn zorgvuldig ingepakte boodschappentrolley uitpakken en weer opnieuw inpakken. Het AH-meisje kan er uiteraard niets aan doen. “Het is beleid. Omdat er zoveel gestolen wordt”. Dat is natuurlijk te gek voor woorden: omdat er gestolen wordt, moet de goedwillende klant de dupe worden van controles. Het wekt echt een hoop irritatie op. En niet alleen bij mij, ook in mijn omgeving hoor ik hier veel mensen over klagen. Ik zou zeggen: laat meer beveiliging in de winkel patrouilleren, maar val mij als klant niet lastig met steekproef controles. De AH-medewerkster stelt nog voor, om voortaan weer de normale kassa te nemen… belachelijk, dat is de omgekeerde wereld: ik wil niet in de rij staan en ik wil gewoon het gemak van de zelfscankassa zoals het bedoeld is, dus zonder irritante controles. Albert Heijn, wilt u alstublieft stoppen met uw zeer klantonvriendelijke controlebeleid? U jaagt de bonafide klanten hiermee de winkel uit!

Gewenste Oplossing:

Stopzetten van controles bij zelfscankassa.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Boodschappenjongen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer