Klacht: Bedreigd door de manager van OTW service Ermelo, sorteercentrum voor DHL

Fedor1 op 29 november 2023 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 november 2023
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen Fedor Veenhuyzen, Hartelijk bedankt voor de beschrijving van deze uiterst vreemde behandeling die u bent ondergaan op de city hub in Putten. Alvast mijn oprechte excuses hiervoor. Gezien de ernst van het verhaal, heb ik dit intern gemeld om...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 29 november 2023

klacht had over de aflevering van mijn pakket. Tijdens dit gesprek werd de klager bedreigd door de manager van het sorteercentrum, wat leidde tot een zeer onplezierlijke situatie. De klager had voorafgaand aan de aflevering duidelijke instructies gegeven via de DHL-app, maar deze waren niet opgevolgd door de koerier.

Mijn Klacht:

Ik heb een recreatie woning in het buitengebied van Putten en soms laat ik daar een pakketje afleveren door in dit geval DHL. Omdat het hier om een Chalet park gaat heb ik standaard in de app van DHL staan dat de pakketjes gewoon voor op het terrein bij de brievenbussen neergezet moeten worden. Meestal gaat dit goed, maar vandaag helaas niet. De koerier is niet eens de straat ingereden en heeft gewoon doorgegeven dat hij het niet kon afleveren, ondanks mijn aanwijzing in de app. Trouwens bij de aflever instructies staat duidelijk dat het MIJN verantwoording is! Het is tenslotte MIJN pakketje en ik heb ervoor betaald bij DHL.
Ik ben naar het DHL sorteercentrum in Putten gereden, wat is ondergebracht bij OTW service Ermelo en heb daar netjes uitgelegd bij de dame achter de balie dat ik een neerzet toestemming in de app heb staan en dat ik graag mijn pakketje wilde hebben als de koerier terug was op het sorteercentrum, het was tenslotte al einde middag en de koeriers kwamen langzaamaan binnen. Het leek er op dat die mevrouw het ging regelen en zij liep het kantoor in. Een paar minuten later kwam de baas, Lambertus van der Horst, geërgerd aanlopen en begon naar mij uit te vallen dat zijn koeriers nooit pakketjes neerzetten. Ik probeerde aan de hand van mijn app te laten zien dat wel degelijk DHL gewoon neergezet worden bij ons op het park. Hij zei dat hij niets te maken had met de DHL app of met DHL. Daarna sloeg hij helemaal door met beledigingen over mensen op chalet parken, kanslozen etc en begon zelfs mij te bedreigen. Ik zei als u mij gaat bedreigen dan ga ik het opnemen. Voordat ik de opname kon starten greep hij mijn mobieltje en weigerde die terug te geven. Ik moest het pand verlaten anders zou hij mij naar buiten slaan. Hij zou ook mijn naam en adres in zijn systeem zetten zodat er nooit meer een pakketje bij mij afgeleverd zou worden. Lang verhaal kort, uiteindelijk gaf hij mijn mobieltje terug en kwam dreigend achter mij aan naar buiten. Nou moet je je voorstellen dat hij zeker 220 kg is, dus daar maakte ik mij niet zo druk om. Wat wel van belang is dat zo’n persoon het gezicht is van DHL Nld en daarmee ook van DHL Duitsland.
Ik ben in de auto gaan zitten en heb DHL gebeld met deze uitleg en klacht. Ik moet zeggen dat die medewerker mij goed te woord heeft gestaan en (hopelijk) de juiste afdelingen heeft ingelicht. Hij was geschokt. Hij kon ook in het systeem zien dat die Lambertus van der Horst mijn pakketje terug gestuurd heeft naar de afzender, wat dus overduidelijk treiterij is.
Dus beste DHL, willen jullie met zo’n sorteercentrum samenwerken? Ik kwam naar kort zoeken verhalen tegen van oud werknemers van OTW service Ermelo waaruit duidelijk blijkt wat voor management daar de dienst uitmaakt.
Ik ga afwachten wat DHL NDL gaat doen. Hopelijk veel zodat ik niet op het hoofdkantoor in Duitsland aan de bel moet gaan trekken.

Update
Die vent heeft blijkbaar mijn pakket terug gestuurd naar de afzender met als vermelding beschadigd. Gisteren, maandag, zou het daar afgeleverd worden. Dat is niet gebeurd! Vandaag zou het wederom aangeboden worden, wederom niet gebeurd! Nu staat in de app dat het morgen aangeboden wordt. Dus niet alleen is het wangedrag door die van der Horst, maar ook door DHL, ondanks dat je het idee hebt dat hun klanten afdeling goed hun best voor je doet.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat mijn pakketje in goede staat binnen een 4 dagen netjes bij mij wordt afgeleverd en dat ik een persoonlijk face 2 face excuus van die Lambertus van der Horst krijg. Ik neem dit ZEER persoonlijk, ik laat mij door niemand bedreigen of schofterig behandelen. Ik verwacht ook dat DHL hem daar op een gepaste manier op aanspreekt en/of maatregelen treft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 29 november 2023 om 10:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen Fedor Veenhuyzen,

Hartelijk bedankt voor de beschrijving van deze uiterst vreemde behandeling die u bent ondergaan op de city hub in Putten. Alvast mijn oprechte excuses hiervoor.

Gezien de ernst van het verhaal, heb ik dit intern gemeld om door een speciale afdeling dit probleem op te pakken. Hiervoor is case 22846959 aangemaakt.
Uitgaande van een contactmoment vanuit deze speciale afdeling, zal zeker een
oplossing worden gedeeld met u.

Hopende u hiermee van dienst te zijn geweest, wens ik u een fijne dag toe.

Met vriendelijke groet,

Laura
DHL eCommerce E-care

Alle klachten die gemeld zijn door Fedor1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM