Klacht: 5 ipv 6 toostjes per zakje

J.M. De Troije op 02 oktober 2023 over Crispy Verkoopmij in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Crispy Verkoopmij has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 oktober 2023

Een consument heeft geconstateerd dat er in drie zakjes van Crispy Verkoopmij slechts vijf toostjes aanwezig waren in plaats van de verwachte zes. Dit roept vragen op over een mogelijke prijsverhoging of een fabricagefout, aangezien de aangegeven 200 gram niet wordt gehaald.

Mijn Klacht:

In 3 zakjes zaten maar 5 ipv 6 tootsjes. de 200 gram wordt dus zeker niet gehaald. Is dit een soort prijsverhoging zonder het te zien of is dit een fabricage fout??

Gewenste Oplossing:

dat het eerlijker in de doos zit

Alle klachten die gemeld zijn door J.M. De Troije
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM