Klacht: Parkeren

F r rohe op 26 juli 2023 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 26 juli 2023

Bij de McDonald's in Gouda ervaren bezoekers overlast door jongeren die de parkeerplaatsen bezet houden zonder daar een aankoop te doen. De klager vermoedt dat deze jongeren betrokken zijn bij drugshandel en stelt voor om de parkeerplaats af te sluiten met een slagboom, zodat alleen klanten toegang hebben. Deze situatie leidt tot een vermijding van de locatie door de klager en anderen.

Mijn Klacht:

Bij de locatie in Gouda worden heel veel plaatse om te parkeren bezet gehouden door jongeren die daar niets hebben te zoeken .ze zitten gewoon in de auto met de ramen open of de deur van de auto ,. Dit zijn in mijn ogen allemaal drug dealer. Het er 10 talen.doe daar iets aan .ik vermeit deze locatie wel veel. Ikerg mijn daar aan.ik hoor ook van veel mensen die dit vinden.sluit de parkeerplaats af met slag boom..en als wat gaat eten geef dan een munt dat je er weer af kunt rijden. Wand deze jongeren eten daar tot niets .alleen ereger nis.het zijn alleen marokanse jongeren

Gewenste Oplossing:

Parkeer plaats afsluiten voor deze jongeren .

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door F r rohe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM