Mijn Klacht:
Op 30 mei 2023 heb ik een sieradenset uit Engeland besteld. Het pakketje is door Royal Mail verwerkt en zou het overdragen aan PostNL.
Het pakketje ligt sinds 14 juni bij de douane en komt er maar niet doorheen.
Bij tracking kwam ik erachter dat POSTNL het pakketje in Nederland zou moeten bezorgen en dat het waarschijnlijk in hun inklaringsafdeling nog ligt sinds 14 juni! PostNL had ik gebeld en kreeg te horen dat ze met niet konden helpen. Royal Mail kan niets meer doen zodra het pakketje is overgedragen.
Ook de douane heb ik gebeld en zij verwezen mij door naar de bezorger voor meer informatie aangezien zij geen pakketjes vast houden. Ze vroegen mij bij de inklaringsafdeling van de bezorger te informeren. Zij konden mij ook niet verder helpen.
Mijn pakketje is dus vast komen te zitten bij de inklaringsafdeling. Ik zou graag willen weten wat er mis is waardoor het daar nog blijft hangen?
Ik zou graag mijn pakketje willen ontvangen.
Gewenste Oplossing:
Ontvangen van mijn pakket/bestelling


