Klacht: post niet ontvangen

harriet vstrijpvgeel op 23 juni 2023 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 juni 2023
Reactie van het bedrijf:

Beste lezer, Hartelijk dank voor uw reactie. Het is goed om te lezen dat de brief inmiddels door de geadresseerde is ontvangen. Maar de manier waarop dit is gegaan is natuurlijk niet zo mooi. Mijn excuses voor de vertraging. Als...

Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 23 juni 2023

Een klant heeft op 3 juni een brief in een A5-envelop gepost via een medewerker van het Bruna-postkantoor in Geldrop, maar de afzender heeft tot nu toe niets ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

zaterdag 3 juni brief in a5 envelop laten frankeren en gepost door medewerker in brievenbus bruna postkantoor geldrop tot op heden heeft afzender niets ontvangen

Gewenste Oplossing:

dat afzender de post ontvangt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van PostNL

3 jaren geleden - Beste lezer, Hartelijk dank voor uw bericht op Klacht.nl. Ik lees dat een door u verzonden poststuk nog niet door de geadresseerde is ontvangen. Sorry voor de onduidelijkheid, ik snap dat dit vervelend is. Naar aanleiding van uw bericht heb ik geprobeerd telefonisch contact met u op te nemen. Helaas is dit niet gelukt, vandaar deze reactie. Ik heb nog wat verdere informatie nodig om uw melding compleet te maken. Zou u deze gegevens willen sturen? Graag ontvang ik van u: - het volledige adres van de geadresseerde. Zodra deze informatie is aangeleverd, zal uw melding verder in behandeling worden genomen. U kunt de ontbrekende informatie aanleveren door contact op te nemen met onze klantenservice via postnl.nl/klantenservice. Met vriendelijke groet, PostNL Klantenservice

Reactie van de melder van de klacht harriet vstrijpvgeel

3 jaren geleden - 3 juni brief gepost 13 juni aangekomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 23 juni 2023 om 12:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste lezer,

Hartelijk dank voor uw reactie. Het is goed om te lezen dat de brief inmiddels door de geadresseerde is ontvangen. Maar de manier waarop dit is gegaan is natuurlijk niet zo mooi. Mijn excuses voor de vertraging.

Als u in de toekomst nog vragen heeft, helpen we u graag via postnl.nl/klantenservice. Hier vindt u antwoorden op veelgestelde vragen en leest u hoe u contact met ons kunt opnemen.

Met vriendelijke groet,

PostNL Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door harriet vstrijpvgeel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM