Klacht: Verkeerd informatie vanuit de winkel

Gyasha op 09 januari 2023 over Too Good To Go in de categorie Websites - Online eten bestellen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Too Good To Go has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 9 januari 2023

Op 30 december 2022 heeft de klager bij Dunkin Zoetermeer twee ochtendboxen besteld voor afhaling op 31 december. Bij aankomst op de afgesproken tijd bleek er echter geen bestelling klaar te staan, omdat de winkel een fout had gemaakt. De klager wacht nog steeds op een terugbetaling en is onzeker of deze zal plaatsvinden.

Mijn Klacht:

Ik heb op 30 december 2022 bij Dunkin Zoetermeer 2x een ochtend box besteld en betaald om 31 december 2022 op te halen. Op 31 december kwam ik op de aangegeven tijd aan in de winkel en ze hadden niks. Ze zeiden dat ze die avond ervoor een fout hadden gemaakt. En dat ik mijn geld terug kon krijgen als ik het niet zou activeren. Ik wacht nog steeds en weet nu niet of wel geld terug krijg.

Gewenste Oplossing:

Geld terug zou fijn zijn of alsnog mijn bestelling ontvangen/krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Too Good To Go

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Too Good To Go over deze klacht.

Bericht van Too Good To Go

3 jaren geleden - Hi Gyasha, dankjewel voor het insturen van je klacht. Wat vervelend dat je ervaring tegenviel! We willen je graag verder helpen. Zou je ons een berichtje kunnen sturen via ons Helpcentrum in de app of op de website? Mocht dit niet lukken, dan kan je ook een mailtje sturen naar [email protected]. We helpen je daar graag verder! Groetjes, Team Too Good To Go

Reactie van de melder van de klacht Gyasha

3 jaren geleden - Hallo bedankt voor uw snelle reactie

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Too Good To Go nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gyasha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM