Klacht: J. E Zorab

Zorab op 24 november 2022 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Telegraaf klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 24 november 2022

Een abonnee van de Telegraaf heeft geklaagd over de late bezorging van de krant, die dit jaar al elf keer na 11 uur is geleverd, met name op zaterdagen. De abonnee heeft de bezorger hierover geïnformeerd, maar merkt geen verbetering. Er wordt gesuggereerd dat de bezorger mogelijk te veel kranten te bezorgen heeft.

Mijn Klacht:

Dit jaar is de krant 11 keer na 11 uur gebracht. Vaak op zaterdagen. Ook nu nog niet. Ik heb de bezorger gewaarschuwd maar het verandert niet. Ik denk dat de Afrikaanse bezorger veel te veel kranten moet bezorgen. Ik word hier niet vrolijk van. Kunt u hier nu echt iets aan doen. Het wordt bovendien ieder jaar erger maar dit jaar spant de kroon. Groet

Gewenste Oplossing:

Krant iedere ochtend om 09.30 uur

Beoordeling 4/10 star-2 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Zorab
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM