Klacht: gevaarlijke glijbaan

jaela siewers op 31 maart 2022 over Duinrell in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Duinrell
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 31 maart 2022

Op 25 maart bezocht een klant het Tikibad van Duinrell en ervoer een incident tijdens de glijbaan X-stream. De klep bleef haken, waardoor de klant zijn hoofd stootte, en hij hoorde later dat ook andere kinderen soortgelijke ervaringen hadden. De klant hoopt dat het bedrijf maatregelen neemt om dit probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

op 25 maart ben ik naar het Tikibad geweest, het was een erg leuk zwembad. tot dat ik van de X-stream af ging. de klep waardoor je naar benden gaat. bleef deels haken waardoor ik mijn hoofd stoten. ik stond gewoon op de voetafdruk dus vind het erg typisch. Later hoorde ik van kinderen dat het ook bij hun gebeurd is. ik hoop dat ze er wat mee zullen doen

Gewenste Oplossing:

kaartjes krijgen en de glijbaan aanpassen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Duinrell

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Duinrell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jaela siewers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM