Klacht: Wel betaald maar kan niet inloggen moet maar opnieuw een abonnement afsluiten voor op Videoland te komen terwijl het iedere maand via mijn provider word afgeboekt

Petra Kessen op 09 december 2021 over videoland in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf videoland
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 9 december 2021

Een klant van Videoland ervaart problemen met inloggen op de dienst, ondanks dat het abonnement maandelijks via de provider wordt betaald. De klant moet nu een nieuw abonnement afsluiten om toegang te krijgen, wat als te duur wordt ervaren, aangezien er al voor één dienst wordt betaald.

Mijn Klacht:

Betaal iedere maand netjes via mijn provider, maar kan sinds een paar dagen niet meer op Videoland en kan ook niet inloggen, wil ik kijken moet ik een nieuw abonnement afsluiten, word me een beetje te duur 2 abbonementen voir 1 dienstverlening

Gewenste Oplossing:

Zou graag weer mijn programma’s kunnen kijken waar ik iedere maand netjes voor betaal,

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over videoland

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over videoland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Petra Kessen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM