Mijn Klacht:
Ik kreeg melding dat mijn software abonnement van Nero automatisch zou verlengd worden op 6 okt.2021. Omdat ik eventueel overwoog om de soft ware aan te kopen wou ik dit annuleren. Ik probeerde diverse malen op de doorgestuurde link dit te melden (er zou mij een paswoord op gestuurd worden die één uur geldig was maar ik ontving dit nooit). Omdat dit niet lukte stuurde ik diverse mails om te melden dat ik geen verlenging wou. Geen antwoord (tenzij automatische melding van goed ontvangst) – enkele dagen later (dicht bij vervaldatum voor automatische verzending) een mail met melding dat alle communicatie in het Engels moet geschieden. Dus nu een mail in het Engels om de automatische verlenging te annuleren. Op 6, 7 en 9 oktober ontvang ik mails dat de betaling niet kan geschieden dat mijn bankkaart gegevens niet juist zijn. Mijn bankkaart Visa was recent vernieuwd – daarmee dacht ik dat ik dat ik min of meer veilig zat vooral dat ik deze kaart nog niet geactiveerd had. Op 9 oktober ontvang ik een mail met de felicitaties voor mijn verlenging! Op een of andere wijze was checkout erin geslaagd om geld af te halen van de nieuwe kaart zonder dat deze al geactiveerd was. Ik probeer sindsdien al diverse malen via mail contact te krijgen met 2checkout zonder gevolg tenzij deze ochtend een mail met het verzoek om het terug in het Engels op te stellen… ook inchecken in de klantenzone lukt mij nog steeds niet.
Gewenste Oplossing:
garantie dat elke klant heel eenvoudig kan beslissen of de verlenging van zijn abonnement doorgaat of niet en dat hij de link met zijn betalingskaart voor automatische betaling zo nodig eenvoudig kan annuleren (ik wil geen verlengingen meer in mijn maag gestompt krijgen!)
communicatie moet in het Nederlands kunnen en kort op de bal.
had 2checkout maar even met mij gecommuniceerd dan kon alles rustig afgehandeld worden - dit resulteerde in heel wat ongewenste spanning


