Klacht: geen toestemming gegeven voor doorverbinding via 1803

klacht 1803 op 29 april 2021 over 1803 Infonummer in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reclame
Status Open
Datum 29 april 2021

Op 31 maart 2021 heeft de klager contact opgenomen met de belastingdienst en werd zonder toestemming doorverbonden via het nummer 1803. Dit resulteerde in een rekening van 50,61 euro exclusief BTW voor een gesprek dat meer dan een uur duurde, waar de klager het niet mee eens is en een schadeloosstelling verwacht.

Mijn Klacht:

Op 31-3-21 hebben wij contact gezocht met de belastingdienst Wij zijn toen ongevraagd doorverbonden middels het doorkiesnummer 1803. Het gesprek inclusief de wachttijd heeft iets langer dan een uur geduurd. Voor dat gesprek is ons een bedrag van 50,61 ex BTW in rekening gebracht, Wij zijn het daarmee volstrekt oneens en verwachten een schadeloosstelling.

Gewenste Oplossing:

Wij verwachten schadeloosstelling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1803 Infonummer

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1803 Infonummer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klacht 1803
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM