Klacht: OPLICHTERS NIET HIER BESTELLEN

dushimamii op 16 juni 2016 over 1001extensions in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Open
Datum 16 juni 2016

Een klant heeft een week geleden extensions besteld bij 1001extensions, maar heeft deze nog niet ontvangen. Ondanks meerdere verzonden e-mails heeft de klant geen reactie gekregen, wat leidt tot de conclusie dat de website niet betrouwbaar is en de klant zijn geld kwijt is. De situatie veroorzaakt veel frustratie, vooral gezien het bedrag van 100 euro dat is uitgegeven.

Mijn Klacht:

Ik heb een week geleden extensions besteld op deze site, en niks ontvangen en heb mails gestuurd ook geen reactie erop, deze site is gewoon nep en je bent gewoon je geld kwijt
frustreert mij enorm.. Ik had dit niet verwacht heb 100 euro aan uitgegeven
dit is niet normaal!!!!!!

Gewenste Oplossing:

ik wil me geld terug teringlijers!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1001extensions

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1001extensions nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM