Klacht: (nog) niet geleverd

MacB op 11 januari 2012 over Deonderdelenshop.be in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Deonderdelenshop.be has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 januari 2012

Een klant heeft in december een zaagkettingslijpmachine en benzineslang besteld bij Deonderdelenshop.be, maar heeft deze nog niet ontvangen. De beloofde levertijd van 10 dagen is overschreden, en pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon blijven zonder reactie.

Mijn Klacht:

half december zaagkettingslijpmachine en benzineslang voor kettingzaag besteld. De 10-dagen periode wordt niet aangehouden, mails worden niet beantwoord en de telefoon niet opgenomen. Nog niets ontvangen of gehoord.

Gewenste Oplossing:

geld terug of direct leveren

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM