Klacht: gerookt ontbijtspek te dik gesneden

J.van der Hoeven op 12 augustus 2017 over Zwagerman Vleeswaren in de categorie Slagerijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Slagerijen
Status Open
Datum 12 augustus 2017

Een klant van Zwagerman Vleeswaren heeft aangegeven dat het gerookte ontbijtspek te dik is gesneden, waardoor het moeilijk te eten is, vooral voor oudere mensen. De klant stelt voor om het spek dunner te snijden, zodat het gemakkelijker te verwerken is en er eventueel extra plakjes toegevoegd kunnen worden als dat nodig is.

Mijn Klacht:

Het spek kan bijna de helft dunner zijn, vooral oudere mensen kun het moeilijk fijn krijgen het is dan te taai.
Als het dunner is eet het makkeler en is het beter fijn te krijgen.
En als het dan iets te weinig is op brood dan leg je er een plakje bij.
Eet smakelijk

Gewenste Oplossing:

zie boven

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zwagerman Vleeswaren

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zwagerman Vleeswaren nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM