Klacht: Chorizo droge worst

Sheila62 op 21 juni 2018 over Zwagerman Vleeswaren in de categorie Slagerijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Slagerijen
Status Open
Datum 21 juni 2018

Een klant van Zwagerman Vleeswaren heeft geconstateerd dat er kleine witte haartjes in de chorizo worst zitten, die zij bij Lidl koopt. Dit vindt zij niet smakelijk en vraagt om uitleg over de oorzaak van deze haartjes.

Mijn Klacht:

Beste mevr .mr

Sinds een paar weken koop ik chorizo worst bij Lidl en vind het heerlijk.Heb het elke dag in plakjes op mijn brood .De laatste paar keren heb ik ontdekt dat heel kleine witte haartjes ertussen zit.Dat vind ik niet smakelijk uitzien.Wat kan het zijn ? Misschien kunt U mij dat uitleggen.M v g

Gewenste Oplossing:

Eingelijk met alles wat van zwagerman aan vlees verkoopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zwagerman Vleeswaren

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Ik bedoel dat ik alle vleeswaren van Zwagerman lekker vind.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zwagerman Vleeswaren nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM