Mijn Klacht:
Eind mei 2020 een knikarmscherm besteld bij de zonweringstunter.nl.
In de emailbevestiging van mijn bestelling, klopte tot dusverre ook alle details van mijn bestelling. Toen ik de volgende dag de verkoopfactuur kreeg, klopte het eea niet. Het bedrag klopte (uiteraard), maar er miste wat zaken op de factuur en bepaalde dingen waren net anders. Bijv.: Ik had een RTS ontvanger voor binnen besteld en op de verkoopfactuur stond voor buiten; ik heb gevraagd voor bedieningzijde links, op de verkoopfactuur stond rechts, ik had muurstrip met tussensteun besteld, op de verkoopfactuur werd deze niet vermeld. Wel inclusief in het bedrag opgenomen!
Op 21 juli 2020 bellen twee monteurs aan om het scherm te monteren. Na 10 min waren ze alweer weg. Ze gaven aan NIET de juiste middelen bij zich te hebben om het scherm te monteren. Het scherm moest op het dakterras op de 2de etage, en dat had ik moeten doorgeven. Ik moest een nieuwe afspraak maken. Verdere moest ik, niet de voorrijkosten maar de volledige montagekosten betalen en €75,- extra voor, wat mij is verteld, een bouwlift om het scherm omhoog te brengen.
Op 13 augustus 2020 bellen twee andere monteurs aan om uiteindelijk het scherm te monteren. Geen bouwlift mee, nee. Ze gingen het scherm met touw omhoog trekken. Heb €75,- moeten neertellen voor een touwtrek, geen bouwlift!? Halverwege hebben ze ook moeten afhakken, het was te heet die dag.
Het scherm is zonder tussensteun gemonteerd en op hun werkbon stond bediening rechts. Diezelfde middag zonweringstunter gebeld. Mij is toen verzekerd dat de werkbon en mijn bestelling weldegelijk met elkaar klopten. Voor het ontbreken van de tussensteun moest ik een email met foto’s opsturen. Tot dusverre geen reactie ontvangen over mijn foto.
Op 25 augustus 2020 bellen alweer twee ander monteurs aan. Na de situatie te hebben bekeken, wilden de monteur de bediening op rechts monteren waarna ik gelijk aangaf dat ik voor links had besteld. Op zijn werkbon stond idd links. Verder heb ik een RTS ontvanger voor binnen besteld. De ontvanger is aan de buitenkant gemonteerd, inclusief alle (lelijke) bedrading op mijn voorgevel wat ik juist niet wilde hebben.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik krijg wat ik besteld heb (scherm met tussensteun en RTS ontvanger voor binnen) of een financiële compensatie op het ontbrekende hierboven
of
de ontvanger en bedrading wordt beter wegwerken op de buitengevel


