Klacht: zonet opgelicht 29/12 om 22.20

Sam E.A op 31 december 2025 over Worldpay in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Worldpay
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 31 december 2025

Een gebruiker meldt dat er op 29 december om 22.20 uur een bedrag van 198,99 euro van zijn bankrekening is afgeschreven door Worldpay, een bedrijf dat hij niet kent en waarvoor hij niets heeft besteld. Hij eist zijn geld terug en geeft aan juridische stappen te overwegen, aangezien hij als Belgische gebruiker geen relatie heeft met Nederland.

Mijn Klacht:

er is zonet 198.99 euro van mijn bank af gegaan ik ken dit bedrijf niet of heb hiervan niets besteld. graag mijn geld terug!!!

ik neem met deze klacht en voor afgaande klachten stappen richting het gerecht. ik heb met nederland niets te maken als belgische bankgegevens!

word vervolgd

Gewenste Oplossing:

mijn geld terug en deze mensen doen verdwijnen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Worldpay
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldpay

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldpay nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sam E.A
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM