Mijn Klacht:
OP 22 uugustus heb ik bij Zolara online 3 rollen LinenLux| Wand Elegantie besteld (50cm x 10m) × 3 rollen – Khaki / 50cmX10m. Levering zou binnen 7-15 dagen plaatsvinden. Drie 3 weken later was er nog teeds niet geleverd en heb toen een mail gestuurd, op 10 sept jl. Daarop kwam de volgende dag een nette reactie: ‘Bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
Door de grote vraag lopen we een beetje achter met de productie. Onze excuses voor het ongemak.
Op dit moment wordt je bestelling verwerkt door ons fulfilmentteam. Zodra je bestelling is ingepakt en klaar is voor verzending, nemen we contact met je op met een verzendbericht en volginformatie voor je levering.
We stellen je geduld en begrip op prijs. Nog een fijne dag!
Maat gisteren zocht ik ze nog eens op op Instagram, facebook en hun website, maar alles bleek uit de lucht. Nogmaals gemaild, maar ook die kwam terug. Het domein Zolara.nl was onvindbaar. En de bank kan mijn betaling niet storneren.
Kortom, ben in een scam getrapt en heb €99,60 voor niks betaald.
Gewenste Oplossing:
Terugstorting van het geld. Of levering van de goederen.


