Klacht: Betalingsregeling zonder automatische incasso

Birnaz Atak op 10 november 2016 over Zilveren Kruis Achmea in de categorie Zorgverzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Zorgverzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 10 november 2016

Mijn Klacht:

Elke maand wordt de premie netjes van mij en mijn partner overgemaakt, zo rond de 250 euro. Nu heb ik een zorgkosten openstaan van 190+ euro en 90 euro die ik binnen 4 dagen moet betalen. 2e herrinering is binnen ik wil een regeling treffen maar nee hoor de brutale klantenservice medewerkers willen niet helpen! Automatische incasso komt voor mij niet uit, eerdere jaren geprobeerd en altijd een chaos! Nu betaal ik netjes de premies maar kan ik geen regeling treffen, wat een regel!

Update:
Weer contact gehad, maar niemand wie meewerkt. Fijne regels, goede service! Geen betalingsregeling zonder automatische incasso van premies. Bagger.

Gewenste Oplossing:

Betalingsregeling voor de openstaande zorgkosten toestaan zonder automatische incasso voor de premie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zilveren Kruis Achmea

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zilveren Kruis Achmea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM