Klacht: wel prijsverhogen, maar krijgt TV via wifi niet storingsvrij

louk op 12 oktober 2023 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 oktober 2023

Sinds maart 2023 ervaart de klant storingen op de televisie via Ziggo, die ondanks vier monteursbezoeken niet zijn opgelost. De klant is ontevreden over de prijsverhogingen, vooral omdat nieuwe leden korting ontvangen terwijl hij € 95,- betaalt voor een dienst die niet naar behoren functioneert.

Mijn Klacht:

Sinds Maart 2023 storing op TV en Ziggo krijgt het niet storingsvrij. Volgens Ziggo moest ik een ander kastje en sindsdien 4 monteurs op bezoek gehad, geen oplossing. Juist met voetbal, Max of ’n film valt alles weg, zwart beeld wat na 10 -45 seconde weer normaal wordt.
Nu een 2de prijsverhoging er overheen en de maat is vol. Nieuwe leden krijgen 6 mnd 50% korting en ik betaal € 95,- met storingen

Gewenste Oplossing:

Ook 6 mnd 50% korting en werkend TV zonder storingen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door louk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie