Klacht: Slecht werkende HD recorder

SebastiaanNL op 02 mei 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb bij mijn abonnement een Cisco 8485 HD recorder gekocht. Wat een verschrikkelijk slecht product van Ziggo! Mijn HD recorder heeft nu ook problemen dat hij een aantal ingestelde programma’s gewoon niet opneemt en Ziggo neemt de klachten gewoon totaal niet serieus, men kan enkel zeggen dat het probleem bekend is en dat “misschien eind van de zomer” een nieuwe software versie komt.

Daarnaast wil men ook totaal niet meedenken over eventuele oplossingen. Lekkere houding naar je klanten toe Ziggo, goede manier om nieuwe klanten tevreden te houden!

Gewenste Oplossing:

Een software update op zeer korte termijn of een wel werkend alternatief.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie