Klacht: Slecht commentaar Ziggo Golf

B.Dijk op 17 april 2024 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 april 2024

Een klant van Ziggo uit zijn onvrede over de commentaarstijl van JK van de Velde tijdens golfuitzendingen. De klant vindt zijn focus op geld en uiterlijk van spelers storend en vraagt om zijn commentaar niet meer uit te zenden.

Mijn Klacht:

Graag JK van de Velde niet meer commentaar laten geven. Hij is zo Nederlands bekrompen met zijn focus op geld, uiterlijk van spelers en andere randzaken. Mega irritant en zo typisch. Heeft veel gedaan voor golf but please, shut up, such a pathetic commentary. Thanks

Gewenste Oplossing:

Geen JK van de Velde meer al verslaggever

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door B.Dijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie