Klacht: Onbeschofte behandeling bij afspraak inplannen

dana77 op 19 januari 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 19 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Internetmodem kapot, gisterenavond (donderdag) gebeld en netjes 4 data/tijdvakken doorgegeven waarop wij thuis kunnen zijn om de monteur te ontvangen.”Zouden we over worden teruggebeld. Is niet gebeurd. Nu (vrijdag) om 15.30 uur maar eens gebeld, blijkt dat afspraak eenzijdig is ingepland op een tijdstip waarop wij niet kunnen…..antwoord Ziggo: we kunnen de afspraak wel verzetten, maar dan wordt het nog veel later dan volgende week dinsdag….Dankjewel Ziggo voor het moeten verzetten van zakelijke afspraken om zoiets simpels als het vervangen van een modem te kunnen faciliteren. Je vraag je toch af waar je die EUR 54,- in de maand voor betaald

Gewenste Oplossing:

Voor EUR 54,- in de maand wat je betaalt, verwacht je mogelijkheden voor een spoedafspraak, met voorrang op nieuwe abonnees van Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie