Klacht: Kan niet inloggen op mijn ziggo

karentje78 op 05 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kan niet meer inloggen op mijn ziggo,ik belde naar ziggo om dit probleem op te losse en vertelde dat ik een einde had gemaakt met mijn partner.
Om dat ik het vermoede had dat mijn ex mijn mail box kan lezen zij de medewerker dat hij voor mij een ander mail adres aanmaakte.
Het oude mail adres was [email protected] het nieuwe zou zijn [email protected] met een tijdelijk wachtwoord
Nu werk er dus niets meer ik kan niet meer inloggen met mijn nieuwe en oude mailadres melding mail adres onbekend.
Ik he hier over gebeld met ziggo diversemalen ik word van het kastje naar de muur gestuurd en niemand wil of kan dit probleem schijnbaar oplossen.
Omdat ik niet kan inloggen op mijn ziggo kan mijn factuur niet inzien en kan mijn gegevens niet aanpassen dus dit is zeervervelend.
Ik heb wel gewoon internet

Gewenste Oplossing:

Ik zou zeer tevreden zijn met een goed werkend internet zo dat ik alles weer normaal kan gebruiken

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie