Mijn Klacht:
er werd mij door ziggo een nieuw modum toegestuurd met duidelijke instructie voor montage en activatie.
volgens ziggo was het nieuwe modum aansluiten binnen een half te activeren doch wat wij ook probeerden het derde lampje op het modum bleef oranje branden en de telefonie was ook verbroken.
na 6 uur mobiel bellen met sevice dienst van ziggo bleek dat het bij het nieuwe modum behorende MC Mac nummer gekoppeld was aan een ziggo klant in de plaats Almere en kregen het advies van ziggo om 3 dagen te wachten dan zou het probleem worden opgelost.
ik ben ondertussen al 7 dagen aan het wachten dat ziggo het probleem oplost doch helaas tevergeefs.
dus al die tijd geen internet en geen telefonie.
Gewenste Oplossing:
dat ziggo een monteur stuurt om het probleem op te lossen want ik heb geen mobiele telefoon en heb tot nu toe gebeld met een mobiele telefoon van een vriend.
verder zou wil ik geheel schadeloos gesteld worden.

